adres email:
hasło:

Wypowiedzenie umowy

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o "Regulamin usług internetowych Cyfrowego Polsatu" dostępny pod adresem http://www.osemka.pl/html/regulamin/ (dalej jako "Regulamin"), niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (świadczenie usług hostingu). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem 2 miesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne hostowane materiały nie będą dostępne.

Czym jest Kolektyw?

Kolektyw powstał z myślą o ludziach szukająch nowych znajomości, rozrywki i wrażeń.

Każdy może dołączyć do naszej społeczności. Logując się otrzymasz nie tylko dostęp do dodatkowych funkcji Kolektywu, takich jak własny avatar, prywatne wiadomości, śmieszne filmiki, personalizowana czytelnia itd, ale także do wszystkich usług oferowanych przez Ósemka.pl.

Jako niezalogowany użytkownik możesz jedynie przeglądać profile innych użytkowników bez możliwości wysyłania wiadomości czy też zapraszania ich do kontaktów. Chcąc kogoś lepiej poznać, dodać do listy znajomych lub wysłać wiadomość - będziesz musiał się zalogować.

Podstawowa Funkcjonalność Kolektywu

1. Znajomości

Zawieranie znajomości nigdy nie było takie proste. Skontaktuj się z członkami Kolektywu używając listy użytkowniów lub odszukaj konkretną osobę za pomocą mechanizmu wyszukującego.

Poznaj nowych znajomych poprzez wymianę wiadomości. Opcja ta jest dostępna także dla osób których nie dodałeś do kontaktów.

Osobę która Cię zainteresuje możesz zaprosić do listy swoich znajomych – używając “zaproś do kontaktów”. Może to właśnie ona okaże się przyjacielem na całe życie.

W celu zarządzania swoimi znajomościami odwiedź stronę Kontakty Kontakty – możesz tam przejżeć listę swoich znajomych lub wysłać do nich wiadomości.

Zarówno wiadomości wysłane jak i odebrane umieszczane są w Skrzynka pocztowa Skrzynce pocztowej Kolektywu. Czasami warto sobie przypomnieć czyje teksty najbardziej przykuwały Twoją uwagę.

2. Grupy dyskusyjne

Każdy zalogowany użytkownik może założyć lub przyłączyć się do grupy dyskusyjnej, odwiedzając stronę Grupy dyskusyjne Grupy. Mechanizm wyszukiwania i podział na kategorie pozwala na szybkie zorientowanie się czy interesujący Cię temat został już poruszony. Na pewno wiesz, że najciekawsze dyskusje prowadzi się w grupie.

3. Czytelnia

Z pewnością o wiele wygodniej jest mieć większość ciekawych informacji w jednym miejscu, a niżeli odwiedzać wiele stron w ich poszukiwaniu. W Czytelnia Czytelni przy filiżance kawy, możesz zapoznać się z najnowszymi informacjami: od plotek z życia gwiazd po świat polityki. Zdecyduj które spośród kategorii dostępnych w głównej czytelni interesują właśnie Ciebie, bądź też dodaj własny kanał tematyczny (RSS).

4. Dodatkowe moduły

Filmiki

Często spotykamy się z filmikami, które chcielibyśmy pokazać innym. Teraz możesz tego dokonać w prosty sposób. Aktywuj w Ustawienia profilu ustawieniach profilu – moduł filmy i wpraw wszystkich w dobry nastrój swoją listą filmików.

Płeć
Wiek
Miejscowość

Aktualnie online